Idea

warstwa_1005

„Wnętrza tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania.

Wnętrzem domu, jego energią możemy zmienić nasze życie na lepsze.”

AMBASADORKA PROJEKTU
ZAŁOŻYCIELKA LA MANIA I LA MANIA HOME

 

Zmysły podróżą do świata wnętrz

Niecodzienne połączenie płytek ceramicznych oraz mody zrodziło się z pasji i zamiłowania do piękna. Obie marki łączy bowiem miłość do sztuki, mody, podróży oraz designu, który teraz możemy wspólnie przenieść do wnętrz. Dzielimy się doświadczeniami, wiedzą oraz nawzajem inspirujemy.

Marki nawiązały współpracę z inicjatywy Aleksandra Przetakiewicza, prezesa marek La Mania i La Mania Home. W wyniku wspólnych działań powstały 4 wyjątkowe kolekcje, inspirowane pięknem otaczającego świata i stylem zachwycających miejsc – Mediolanu, Nowego Jorku, Brazylii, Maroko oraz greckiej wyspy Thassos.

Najnowsze kolekcje występują w kilku formatach, wariantach kolorystycznych i o różnych powierzchniach. Wśród nich slaby w wymiarze 120 x 280 cm i grubości 6 mm o autorskim wzornictwie i unikatowym wykończeniu powierzchni – lappato silky cristal. Kooperację marek ogłoszono oficjalnie podczas Międzynarodowych Targów Cersaie w Bolonii w 2021 roku i już wtedy wiedzieliśmy, że będzie to wyjątkowy projekt.

Ambasadorką projektu jest Joanna Przetakiewicz – dyrektor kreatywna i założycielka domu mody La Mania. Wspiera projekt nie tylko wyjątkowym zaangażowaniem, ale i bezbłędnym wyczuciem stylu – w końcu o modzie i dobrym designie wie niemal wszystko.

Wnętrza wywołują emocje, które stają się pozytywnym motorem do działania, inspirują i motywują, pozwalają wyrazić więcej. Zapraszamy Was wspólną podróż…

zycie
dom

To, co łączy modę i wnętrza, to wyrażanie siebie, wyrażanie swojego stylu oraz stylu życia. Ostatnimi czasy coraz bardziej zwracamy uwagę na to, jak czujemy się w naszym domu, bo spędzamy w nim o wiele więcej czasu.

Kolekcje płytek gresowych inspirowane są miejscami, które budzą emocje, a kiedy nas tam nie ma – tęsknotę. Są wyzwoleniem z rutyny zwykłości i codzienności. Zamiast rutyny wprowadzamy do wnętrz rytuały i uczucia.

szuka
design

Wnętrze to nie tylko oddziaływanie na wzrok. To zapach, akustyka, wrażenia, które wpływają na to, jak się czujemy – na każdy zmysł i postrzeganie rzeczywistości.
Żyjemy w pośpiechu, nieustannie brakuje nam czasu. Wnętrza mogą pomóc w odzyskaniu równowagi, zdobywaniu motywacji do działania i mimo, że to tylko pomieszczenia, wiele dla nas znaczą i zmieniają nasze samopoczucie.

Wnętrza wywołują emocje, które stają się pozytywnym motorem do działania, inspirują i motywują, pozwalają wyrazić więcej.