A’ Design Award

A’ Design Award

Cerrad z trzema nagrodami w międzynarodowym konkursie A’ Design Award. Polskie wzornictwo oraz stoisko wystawiennicze docenione na świecie. Kolekcja Brazilian Quartzite i Marmo Thassos/Morocco z konceptu Cerrad x La Mania Home zdobyły nagrody w kategorii Building Materials and Construction Components. Nagrodę otrzymało również stoisko wystawiennicze Grupy Cerrad na Targach Cersaie 2022, w kategorii Interior Space and Exhibition Design.

A’ Design Award & Competition to jeden z największych, najbardziej prestiżowych i uznanych konkursów na świecie z dziedziny designu. Rangi konkursowi dodaje fakt, że odbywa się on we Włoszech, które słyną z produkcji pięknych płytek ceramicznych i dobrego designu. Zdobycie nagród symbolizuje nie tylko wyjątkową doskonałość projektową. To także podkreślenie oryginalności i funkcjonalności wprowadzonego na rynek produktu i wyróżnienie dla najlepszych projektów przestrzeni ekspozycyjnych na świecie.

 – Jesteśmy dumni z tak prestiżowych nagród. Wyróżnienia dla naszych kolekcji oraz stoiska wystawienniczego na arenie międzynarodowej są potwierdzeniem tego, że inwestycja w innowacyjne technologie i wzornictwo ma sens, a polska ceramika może śmiało konkurować z produktami największych producentów płytek ceramicznych na świecie. Wyjątkowa nagroda przyznana za stoisko Cersaie 2022 to również dowód na to, że nasze ekspozycje wystawiennicze są nowoczesne, kreatywne i innowacyjne na skalę światową – mówi Filip Cegłowski, Chief Commercial Officer, Cerrad.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze produkty zostały docenione przez kapitułę jury. To dowód na to, że nasze podejście do wzornictwa stanowi doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów – mówi Paweł Smolarek, Chief Product Officer Cerrad, dziękując wszystkim zaangażowanym w tworzenie kolekcji.

–  Bez wątpienia tak prestiżowe wyróżnienie to dodatkowy faktor rozwoju marki. Jesteśmy dumni, że kapituła konkursu doceniła nowoczesność, oryginalność i jakość naszych projektów. Kolekcje Cerrad x La Mania Home wyróżnia nieoczywista symbioza mody, ponadczasowego designu i wyczucia trendów. To nasze DNA – mówi Joanna Przetakiewicz, Ambasadorka Projektu Cerrad x La Mania Home.

– A’ Design Award to międzynarodowe wyróżnienie w dziedzinie projektowania wyjątkowych produktów na całym świecie. To prestiżowa nagroda, nie tylko dla Cerrad & la Mania, ale również dla Polski. To świadectwo, że potrafimy tworzyć piękne, funkcjonalne projekty i zdobywać nimi zaufanie Klientów na całym świecie. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy są zaangażowani w pracę nad naszymi kolekcjami, to wyjątkowe wyróżnienie dla naszej Marki Cerrad & La Mania Home – przyznaje Aleksander Przetakiewicz, Prezes La Mania Home.

A’ Design Award & Competition zostało stworzone po to, by promować najlepsze prace designerskie we wszystkich krajach i najróżniejszych dyscyplinach. Podstawowym celem A’Design Award & Competition jest rozwój światowej świadomości i zrozumienia dobrego wzornictwa przez podkreślanie i wyróżnianie najlepszych projektów. A’Design Awards ma też motywować projektantów, firmy i marki na całym świecie do tworzenia wyjątkowych produktów i projektów, które przyniosą korzyści całemu społeczeństwu.

Wszystkie zgłoszenia ocenione zostały przez niezależne, międzynarodowe jury składające się z uznanych naukowców, wybitnych przedstawicieli prasy, profesjonalistów w dziedzinie projektowania i doświadczonych przedsiębiorców.