Nowy cykl spotkań dla Architektów i Projektantów

Nowy cykl spotkań dla Architektów i Projektantów

W sprzedaży dostępna jest już nowa linia płytek gresowych firmy Cerrad i marki La Mania Home. W ramach akcji marketingowej przygotowaliśmy niezwykłe spotkania, podczas których nasi goście wszystkimi zmysłami poznają specyfikę nowych produktów.

W ramach wspólnego projektu marek Cerrad i La Mania Home powstały 4 kolekcje płytek gresowych inspirowanych pięknem Brazylii, Maroko, Grecji, Mediolanu i Nowego Jorku. Ambasadorką Projektu jest Joanna Przetakiewicz, kreatorka, właścicielka marki La Mania Home. Z połączenia doświadczeń powstały płytki gresowe wielkoformatowe, które otaczają pięknem, koją zmysły i przenoszą w świat nieograniczonych możliwości twórczych. Chcemy pokazać, że otaczające nas wnętrza mogą pomóc w odzyskaniu równowagi, działać relaksująco lub wręcz przeciwnie: motywować do działania, oddawać drzemiącą w nich energię. Czerpiemy ze świata mody, podróży. Unikamy oczywistości i powtarzalności. Wychodzimy  poza schematy wprowadzając walor zmysłowy.

Bo nic nie tworzy tak wyrazistego wspomnienia naszych ukochanych miejsc, jak zmysły. Zapamiętujemy widoki, zapachy i ulubione smaki. Z nostalgią wracamy do nich latami, odkrywamy na nowo podczas kolejnych odwiedzin. Tworzymy własną sensualną mapę świata.

Dlatego też sposób prezentacji naszych kolekcji musi być wyjątkowy. „Zmysły podróżą do świata wnętrz” to wyjątkowy projekt, w którym nowy produkt nie oznacza wyłącznie parametrów technicznych. Pokazujemy architektom wnętrz, co czujemy w kontakcie
z  naszym produktem. Uruchamiamy wszystkie zmysły, by w pełni ukazać piękno naszych nowych kolekcji: Brazilian Quartzite, Marmo Thassos/Morocco, Modern Concrete i Ceppo Nuovo.

W osiągnieciu tego stanu wspomagają nas specjaliści. Miejsce spotkania zawsze wyposażone jest w przedmioty nawiązujące do inspiracji danej kolekcji (charakterystyczna roślinność, naczynia, zastawa stołowa, etc.). Uczestników szkolenia uwodzi zapach kadzideł i dźwięki muzyki. Zmysł smaku wyruszy w egzotyczną podróż po przekąskach charakterystycznych dla  Brazylii, Maroko, Grecji, Mediolanu czy Nowego Jorku.  

Nasze spotkania to okazja do poznania Marty Siembaby – jedynego polskiego senseliera – niezależnego eksperta przekazującego wszechstronną wiedzę związaną ze zmysłem węchu. Działa na terenie całej Europy szkoląc profesjonalistów z branży  perfumiarskiej i przekłada język zmysłów na praktyczne rozwiązania dla biznesu.  Organizuje warsztaty poświęcone kreowaniu wizerunku poprzez zapach, a także unikalne na polskim rynku warsztaty sense brandingu – projektowania zmysłami i mapowania przestrzeni zapachem.

Podczas prezentacji rozmawiamy o roli zmysłów w projektowaniu wnętrz. Ekspert odpowie na pytania: w jaki sposób za pomocą zapachu podnieść postrzeganą wartość wnętrza? Czy można zaprojektować mieszkanie 5D? Jak we wnętrzu dopasować do siebie zapachy, barwy, elementy wyposażenia wnętrza? Jaki jest sekret budowania nastroju zapachem? I nie tylko. Dodatkowo, każdy z uczestników szkolenia ma możliwość skomponowania własnego zapachu, który na długo będzie przywoływał wspomnienia naszego spotkania.

Wyrusz z nami do świata zmysłów. Zobacz, dotknij, poczuj, usłysz, posmakuj… nowych płytek gresowych marki Cerrad x La Mania Home.