Letnia kampania nowej linii płytek gresowych Cerrad x La Mania Home

Letnia kampania nowej linii płytek gresowych Cerrad x La Mania Home

Wakacyjna sesja zdjęciowa kolekcji Brazilian Quartzite, Ceppo Nuovo, Modern Concrete i Marmo odbyła się we wspaniałych okolicznościach przyrody: w tle piaszczysta plaża, szum morza i błękit nieba. W stylizacjach marki La Mania pozowała Aleksandra Skubis. 

Świat mody i designu to połączenie wręcz piorunujące – wiemy to już od dawna. A co gdyby do tego duetu dołączyła zachwycająca przyroda? Nowa kolekcja wielkoformatowych płytek gresowych od Cerrad x La Mania Home to wyjątkowe wykończenie każdego wnętrza. Doskonały design, niezawodna jakość, mnogość tekstur i formatów – to wszystko sprawia, że płytki Cerrad od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem architektów, projektantów i inwestorów.

 

Wyjątkowe płytki wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego wraz z ekipą Cerrad x La Mania zorganizowaliśmy klimatyczną sesję w Sasinie. Nowa sesja naszych płytek gresowych odbyła się na piaszczystej plaży, a towarzyszyły jej szum morza i orzeźwiająca morska bryza. Pozowała niezastąpiona Aleksandra Skubis, znana z programu Top Model, w stylizacjach marki La Mania.

 

Backstage/produkcja Team Cerrad cerrad_tiles, sesja/Team La Mania Home, Modelka/@Aleksandra Skubis, Fotograf/Adam Cekiera, make up/Nina Gospodarek, stylizacja/Marta Śliwińska, asystent produkcji sesji/Aleksandra Stępień