Kolejne szkolenie dla architektów i projektantów za nami

Kolejne szkolenie dla architektów i projektantów za nami

W prezentacji płytek z najnowszej linii Cerrad x La Mania Home wzięli udział architekci i projektanci wnętrz. Kolejne z serii Cerradowych spotkań „Zmysły podróżą do świata wnętrz” odbyło się w salonie Świat Płytek w miejscowości Baranów nieopodal Kępna. Tradycyjnie już, podczas szkolenia specjaliści z Grupy Cerrad wprowadzili uczestników w arkana powstania nowych kolekcji płytek gresowych stworzonych w wyniku współpracy marek Cerrad i La Mania Home.

Specjaliści ds. szkoleń Grupy Cerrad zaprezentowali płytki ceramiczne w różnych fakturach i odcieniach. Na fanów egzotycznych i zdecydowanych wzorów czekała kolekcja Brazilian Quartzite, inspirowana pięknem Brazylii. Entuzjaści śródziemnomorskich klimatów mieli możliwość zapoznania się z kolekcją Marmo w aż dwóch odcieniach: Morocco i Thassos. Wielbicielom charakteru włoskiej stolicy mody – Mediolanu do gustu przypadła kolekcja Ceppo Nuovo, która w tym roku otrzymała prestiżową nagrodę RED DOT w kategorii Product Design. W najnowszej linii produktów Cerrad nie mogło zabraknąć odwołań do tradycji: szlachetnych szarości, grafitów i beżów – to kolekcja Modern Concrete, stylem nawiązująca do wielowymiarowego piękna Nowego Jorku.

Spotkanie, jak zawsze, przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Towarzyszył mu catering tematycznie związany z miejscami, które stały się inspiracjami dla nowych kolekcji.

Szkolenie było jednym z elementów promocyjnych nowej linii produktów Cerrad x La Mania Home, której ambasadorką jest Joanna Przetakiewicz.