Pierwsze szkolenia dla Architektów i Projektantów za nami!

Pierwsze szkolenia dla Architektów i Projektantów za nami!

W związku z wprowadzeniem na rynek nowej linii płytek gresowych Cerrad x La Mania Home zaplanowano cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla architektów i projektantów. W ramach projektu „Zmysły podróżą do świata wnętrz” w całej Polsce odbywają się prezentacje płytek gresowych wielkoformatowych z kolekcji Brazilian Quartzite, Ceppo Nuovo, Modern Concrete i Marmo Thassos/Morocco oraz warsztaty z jedyną polską senselierką Martą Siembab.

Na Cerradowej mapie spotkań znalazły się, m.in. Lublin, Opole, Łódź, Rzeszów. W szkoleniach udział wzięli m.in. architekci z Torunia i Kalisza. Spotkania odbywają się w salonach wyposażenia wnętrz, a  zaproszeni goście – architekci wnętrz i projektanci, mają możliwość zapoznania się z produktami z najnowszych kolekcji Cerrad x La Mania Home: Brazilian Quartzite, Ceppo Nuovo, Modern Concrete i Marmo Thassos/Morocco. Podczas każdego ze spotkań odbywa się prezentacja idei współpracy z marką La Mania Home, o której opowiada Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji marek La Mania i La Mania Home. Każdemu ze spotkań towarzyszy pokaz płytek gresowych wielkoformatowych wchodzących w skład najnowszych kolekcji, catering tematyczny oraz warsztaty z tworzenia zapachów. Poprzez egzotyczne zapachy, muzykę i  menu nawiązujące do Brazylii, Maroko, Grecji, Mediolanu czy Nowego Jorku produkty z nowej linii firmy Cerrad na długo zapadają w pamięć uczestników.

Spotkanie z Cerradem i przedstawicielkami La Mania było dla mnie wyjątkowo miłym przeżyciem. Cała oprawa, czerwony dywan, ciekawe prezentację oraz pyszne dania z czterech stron świata przenosiły uczestników do różnych, pięknych miejsc. Czerwony dywan sprawił, że wszyscy czuliśmy się jak gwiazdy. Jednak prym wiodły wielkie formaty Cerrad. Jestem zakochana w dużych formatach i prezentowana kolekcja zdecydowanie przypadła mi do gustu. – mówi projektant wnętrz Anna Kętrzyńska z pracowni ANA Projekt.

Otaczające nas wnętrza mogą pomóc w odzyskaniu równowagi, działać relaksująco lub wręcz przeciwnie: motywować do działania, oddawać drzemiącą w nich energię. Idealne wnętrze to nie tylko wypełniające je przedmioty. To cała gama emocji, przeżyć i uczuć, do odkrycia której prowadzą nas wszystkie zmysły. Doskonale wie o tym Marta Siembab – jedyna polska senselierka, niezależny ekspert przekazującym wszechstronną wiedzę związaną ze zmysłem węchu. Podczas każdego ze spotkań, uczestnicy mogli poznać rolę zmysłów w projektowaniu wnętrz i skomponować własny zapach podczas specjalnie przygotowanych warsztatów.

Spotkania są elementem rozbudowanej kampanii promocyjnej towarzyszącej wprowadzeniu na rynek płytek gresowych linii Cerrad x La Mania Home, w tym kolekcji Ceppo Nuovo. Doceniają ją nie tylko klienci marki i wielbiciele płytek Cerrad, ale także międzynarodowe autorytety. Kolekcja Ceppo Nuovo otrzymała prestiżową „czerwoną kropkę” w kategorii Product Design za wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Nowe produkty chwyciły za serca także architektów i projektantów obecnych na szkoleniach.