Początek współpracy marki Cerrad i La Mania Home

Początek współpracy marki Cerrad i La Mania Home

Od 27 września do 1 października oczy całej branży ceramicznej zwrócone są w kierunku włoskiej Bolonii. Podczas tegorocznego wydarzenia zaprezentowano koncept nowego projektu Cerrad i La Mania Home.

Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie to najważniejsze wydarzenie branżowe tego typu w Europie. Przez pięć dni najlepsi producenci prezentują tu swoje produkty, wyznaczają trendy, inspirują i zbierają opinie.

Cerrad jest obecny na bolońskich targach po raz szósty. Tym razem kilkadziesiąt kolekcji płytek gresowych prezentuje na efektownym stanowisku wystawienniczym liczącym aż 315 m2.

PROJEKT CERRAD x LA MANIA HOME

Podczas tegorocznego wydarzenia zaprezentowano koncept nowego projektu Cerrad i La Mania Home. Marki nawiązały współpracę z inicjatywy Aleksandra Przetakiewicza, Prezesa La Manii.

– Szukałem Partnera, który ma takie samo podejście do biznesu jak my. Poznając Cerrad od razu zobaczyłem, jak wiele nas łączy m.in. zwinność w działaniu, czy wspólne rozumienie sukcesu.– mówi Przetakiewicz. Dodaje też, że biznes to jego pasja, a inspiracje znajduje wszędzie i to z niej rodzą się ambitne przedsięwzięcia, takie jak współpraca z producentem płytek ceramicznych.

– Wydawać by się mogło, że branża budowlana i branża modowa to dwa różne światy. Natomiast okazuje się, że łącząc ludzi w ramach jednego zespołu projektowego można uzyskać doskonałe efekty, czego dowodem są produkty, które zostały stworzone w ramach wspólnie realizowanego przedsięwzięcia. – powiedział Paweł Bąk, Chief Executive Officer, Cerrad.

JOANNA PRZETAKIEWICZ AMBASADROKĄ PROJEKTU CERRAD x LA MANIA HOME

Ambasadorką Projektu jest Joanna Przetakiewicz, businesswomen, dyrektor kreatywna i założycielka domu mody La Mania, która podczas specjalnej prezentacji nowych kolekcji opowiadała uczestnikom Cersaie o inspiracjach, sztuce, o wyzwoleniu z rutyny zwykłości i codzienności. Wskazywała też na istotę znaczenia jaką w budowaniu ogólnoświatowych trendów ma połączenie światów mody i designu.

– Wnętrza tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Wnętrzem domu, jego energią możemy zmienić nasze życie na lepsze – mówiła Przetakiewicz.

KOLEKCJE CERRAD x LA MANIA HOME

Obopólne doświadczenie i kreatywność zaowocowały ciekawą współpracą, w ramach której marki zaprezentowały 4 najnowsze kolekcje płytek gresowych inspirowanych pięknem natury i otaczającego świata.

-Płytki dostępne będą w kilku formatach, wariantach kolorystycznych i rodzajach powierzchni. Wśród nich znalazły się slaby w wymiarze 120 x 280 cm i grubości 6 mm o autorskim wzornictwie i unikatowym wykończeniu powierzchni – lappato silky cristal. – mówił Paweł Smolarek, Chief Product Officer, Cerrad.

Wśród najnowszych propozycji Cerrad x La Mania Home znalazły się kolekcje:

Brasilian Quarzite, która odkryje rożne oblicza. Cztery warianty kolorystyczne i różnorodność formatów raz zaskoczą energią rodem z barwnego karnawału w Rio, innym razem ukoją eleganckim chłodem wypoczynku w cieniu palm. Żywiołowa, ale pełna klasy. Wyrazista, a pełna harmonii. De nada!

Thassos Marmo, dzięki której stworzysz pałacowe wnętrze śródziemnomorskiej rezydencji w samym sercu rodzimego klimatu. Elegancja, która nie przytłacza i sprawia, że wnętrze oddycha przestrzenią. Jedna barwa, mnogość formatów, bezapelacyjny zachwyt. Parakalo!

Modern Concrete  o strukturach zmiennych jak natura Nowego Jorku, dająca niczym nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z klasą, ale nowocześnie. Minimalistycznie, ale imponująco. There you go!

Ceppo Nuovo w czterech zachwycających barwach, wielu formatach – dziś możesz poczuć się jak artysta. Twórz, kreuj, stąpaj po niej jak po wybiegu i zaproś do domu nieco mediolańskiego sznytu! Non c’e di che!

Kolekcje Cerrad x Lamania dostępne będą w ofercie producenta wiosną 2022 roku.