Za nami pierwsze warsztaty ARCHIMOOD

Za nami pierwsze warsztaty ARCHIMOOD

17 maja w warszawskim showroomie Grupy Cerrad odbyły się pierwsze autorskie warsztaty stworzone dla architektów i projektantów wnętrz, prowadzone przez JAM KOLEKTYW i CERRAD, powstałe przy współpracy Partnera, marki La Mania Home.

Elitarna grupa 12 osób, intymna atmosfera, podróż przez inspiracje i nowe możliwości. Bezpośredni kontakt z ekspertkami i przedstawicielami marki umożliwił zrozumienie produktów oraz sposobów ich wykorzystania w projektach, w zupełnie innym wydaniu.

Uczestnicy mieli możliwość łączenia faktur, kolorów, dodatków i wzorów podczas tworzenia unikalnych materialboardów, z wykorzystaniem płytek ceramicznych, ze specjalnie zaprojektowanych kompozycji. Jednodniowe spotkanie, trwające 4 godziny, zaprosiło do eksploracji materiałów i kształtowania własnych pomysłów.

To nie wszystko! Aby uchwycić piękno swoich projektów, podczas spotkania pokazaliśmy tajniki fotografowania materialboardów przy pomocy własnego telefonu komórkowego. Dzięki warsztatowi fotografii uczestnicy otrzymali praktyczne wskazówki do dokumentowania swoich prac, co w przyszłości może być niezwykle przydatne w budowaniu portfolio oraz prezentacji projektów Klientom.

To była niezwykła przyjemność gościć projektantów i architektów w naszym warszawskim showroomie! Dziękujemy za możliwość dzielenia się naszą pasją i za wspólne doświadczenia. To dzięki takim wydarzeniom nasz produkt przestał być jedynie zestawem parametrów technicznych i formatów, a w połączeniu z dodatkami i wyobraźnią uczestników stał się opowieścią o estetyce, emocjach i kreatywności.

Dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w warsztatach wkrótce uruchomimy nowe terminy i poinformujemy Was w naszych kanałach Social Media.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!